Dlaczego dzisiaj tak chętnie inwestuje się w apartamenty nad morzem?

Data dodania: 24.10.2018


Jest to dobrze znany dylemat przy planowaniu wakacji: czy wybierasz się do pełnego życia miasta by zaszaleć czy też wolisz odpoczywać na leżaku i delektując się koktajlami w barze na plaży? Dlaczego nie zrobić obu, odwiedzając nadmorskie miasto z przyzwoitą plażą?

Apartamenty Puck

Atrakcyjność tego najlepszego rozwiązania spowodowała zapotrzebowanie na inwestycje deweloperów w drugie domy w pobliżu miejskich mórz. W końcu takie całoroczne apartamenty na sprzedaż Puck są lepsze niż odpoczynek w sezonowych kurortach nadmorskich, które zamykają się każdej zimy.

Dlaczego apartamenty na sprzedaż z widokiem na morze są takie popularne?

Miasta takie jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot to tętniące życiem, hybrydowe centra biznesu i turystyki, a w związku z tym takie apartamenty nad morzem mogą przynieść liczne zyski z nieruchomości mieszkalnych z całorocznego popytu na ich wynajem. Zwykle są usytuowane w bardzo przystępnych miejscach, dzięki czemu wynajmowanie ich nawet na weekend jest opłacalne. Wystarczy zerknąć na apartamenty zatoka pucka by sobie to uświadomić.

Badania rynku nieruchomości wykazały, że inwestorzy szukający całorocznego dochodu powinni skupiać się właśnie na kosmopolitycznych miastach na wybrzeżu, stąd nic dziwnego że apartamenty trójmiasto znalazły się na szczycie listy miejsc docelowych. Inne, interesujące nadmorskie miasta nie są trudne do znalezienia, ale ich plaże nie zawsze są szczególnie kuszące – trzeba więc mocno zwrócić uwagę na ten aspekt zanim zainwestuje się w ten interes swoje pieniądze.

Deweloper apartamenty nad morzem

cl 500 tuning